Ženy, chcete prožívat blízkost a porozumění ve vztahu, i když máte malé děti?

Získejte video zdarma...

3 zásady láskyplného vztahu

 • Taky jste si myslela že děti jsou další metou ve vztahu, ale teď to spíš vypadá, že ho rozbíjí a nevíte co s tím?
 • Taky se vám zdá, že pro partnera se příchodem dětí nic nezměnilo, ale vy se musíte ve všem omezit a chcete to jinak?
 • Taky máte pocit, že vám po narození dětí vázne intimita, ale nevíte jak o tom spolu mluvit?

Jak vám toto video pomůže ?

 • Zjistíte, jak vyzrát na vztahové těžkosti tohoto období
  Pochopíte příčinu vašich těžkostí po narození dětí. Mimo jiné zjistíte proč vám vázne komunikace, i to, proč se partner najednou chová jinak než před dětmi a co se s tím dá konkrétně udělat.
 • Budete spolu lépe komunikovat
  Odhalíte, kdy je vhodné řešit konflikty. Naučíte se metodu, která vám pomůže mluvit o tom, jak se v tuto chvíli cítíte, co zažíváte, i o tom, co byste chtěli v intimním životě. A to vám pomůže situace řešit nejen se hádat.
 • Naučíte se minimalisticky pečovat o vztah
  Prozradím vám cvičení, které vás sblíží za pár minut denně a pomůže vám obnovit intimitu, i když v tuto chvíli jeden chce a druhý všechno odmítá.

Jak vnímají mou práci bývalí klienti?

Vybrala jsem si Kristy jako koučku z důvodu osobní sympatie, oslovil mě její příběh. Kristy je velmi lidská a příjemná, nesoudí, nehodnotí cítím se u ní opečovaná bezpodmínečnou láskou jako od mámy a v bezpečí. Čekala jsem klasické rady a tipy, které jsou obecné, protože jsem si toho prošla opravdu hodně, ale její moudrost mě překvapila. Vnímala jsem pochopení, a její vhledy byly na místě a opravdu vedly k zamyšlení a obratu. Změnila jsem na určité věci pohled a tím se situace pro mě v mnohém doma proměnila. Moc doporučuji jeji služby, protože pro mě je její autenticita a otevřenost to, proč jsem si ji vybrala. ❤️
Ruzena JanskaThe Buddhist Meditation Teacher, www.ruzenanekudova.cz
Koučink s Krisztínou byl pro mě velice přínosný. Krisztína umí svým přístupem druhého laskavě a zároveň konkrétně vést. Pomohla mi na můj zacyklený partnerský vztah nahlédnout láskyplněji a tím zlepšit komunikaci k partnerovi, sobě i k našemu synovi. Ukázala mi cesty, techniky a nástroje, které jsem nedokázala sama vidět. Koučink doporučuji všem, kteří jsou nešťastní či nespokojení ve vztahu a neví, jak dál. Krisztíno, moc Ti děkuji, pomohla jsi mi!
Petra
Koučink s Krisztý byl naprosto jedinečný, těšila jsem se na každé nové setkání, byla jsem trochu oříšek, díky mým špatným zkušenostem mi vyhovovalo být sama, ale a každým setkáním jsem dostávala více sebevědomí a chutě do života, uvědomila jsem si co mohu nabídnout a že i přes nedostatek volného času když potkám někoho výjimečného tak se ráda o svůj čas podělím a zažiji něco výjimečného. Jsem teprve na začátku ale jsem otevřená tomu co přijde a do ničeho se nenutím. Dekuju moc za skvělé popostrčení do nového života.
LindaÚčetní
S Kristýnkou to bylo moc příjemné a milé. Už jen to, že jsem si s ní o svém tématu popovídala, mi moc pomohlo. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které mi do této chvíle, než jsem to řekla nahlas, nedocházely. Měla jsem tam jeden velký aha moment, který je pro mě velmi klíčový a moc mi pomohl. Určitě Kristýnku doporučuji.🙂
PetraBloggerka 🙂 www. petra-kasalkova.cz