Chcete žít i vy ve šťastném vztahu? Poznejte

5 etap, které k němu vedou

  • Láska má být romantická, dobrodružná a plná vášně, ale vy se jen hádáte?
  • Jste přesvědčeni, že jste moc odlišní, proto vám to neklape?
  • Váháte, jestli vztah ukončit, protože už to není ono?

eBook 5 ETAP KE ŠŤASTNÉMU VZTAHU, vám jasně vysvětlí vývojové fáze vztahu a předá klíč k překonání jednotlivých etap.

  • Zjistíte, kde se váš vztah nachází a co potřebujete k tomu, abyste se v něm cítili dobře.
  • Pomůže vám odbourat mylné představy o vztahu, takže budete žít lásku podle sebe.
  • Pochopíte jak efektivně zacházet s odlišností a tím předejít mnoha konfliktům.

Co o eBooku a koučování říkají klienti?

Už úvodní příběh mi potvrdil, že jsem tu naprosto správně! Jako bych četla verzi svého vlastního životního příběhu. Krisztína krásně a naprosto otevřeně popisuje pohnutky, které ve vztahu nachází mnoho žen. Tím spíš jsem se těšila na 5 etap vztahu, které mi přinesly zajímavé AHA momenty. Díky výstižnému popisu jsem si pojmenovala a tím i pochopila překážky, které si kladu na cestu ke šťastnému vztahu. Vím, že to není mé poslední setkání s Krisztínou a její prací.
EvaTerapeutka duší, novodobá kněžka, čarodějka a ceremonialistka
Koučink s Krisztý byl naprosto jedinečný, těšila jsem se na každé nové setkání, byla jsem trochu oříšek, díky mým špatným zkušenostem mi vyhovovalo být sama, ale a každým setkáním jsem dostávala více sebevědomí a chutě do života, uvědomila jsem si co mohu nabídnout a že i přes nedostatek volného času když potkám někoho výjimečného tak se ráda o svůj čas podělím a zažiji něco výjimečného. Jsem teprve na začátku ale jsem otevřená tomu co přijde a do ničeho se nenutím. Dekuju moc za skvělé popostrčení do nového života.
LindaÚčetní
S Kristýnkou to bylo moc příjemné a milé. Už jen to, že jsem si s ní o svém tématu popovídala, mi moc pomohlo. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které mi do této chvíle, než jsem to řekla nahlas, nedocházely. Měla jsem tam jeden velký aha moment, který je pro mě velmi klíčový a moc mi pomohl. Určitě Kristýnku doporučuji.🙂
PetraBloggerka 🙂 www. petra-kasalkova.cz