Krisztína Pavlíčková představuje vztahový koučink

Do vašeho života přišly děti, vy jim věnujete veškerou svoji lásku a pozornost a váš vztah tím trpí? Opečujte svůj vztah skrz

KOUČOVACÍ PROVÁZENÍ

Najděte cestu z krize, odhalte překážky na vaší cestě za láskyplným vztahem, naučte se zvládat vaše konflikty a pečovat o vztah, i když máte málo času a energie.

Jak vnímají koučování s Kriszti ostatní?

Vybrala jsem si Kristy jako koučku z důvodu osobní sympatie, oslovil mě její příběh. Kristy je velmi lidská a příjemná, nesoudí, nehodnotí cítím se u ní opečovaná bezpodmínečnou láskou jako od mámy a v bezpečí. Čekala jsem klasické rady a tipy, které jsou obecné, protože jsem si toho prošla opravdu hodně, ale její moudrost mě překvapila. Vnímala jsem pochopení, a její vhledy byly na místě a opravdu vedly k zamyšlení a obratu. Změnila jsem na určité věci pohled a tím se situace pro mě v mnohém doma proměnila. Moc doporučuji jeji služby, protože pro mě je její autenticita a otevřenost to, proč jsem si ji vybrala. ❤️
Ruzena JanskaThe Buddhist Meditation Teacher, www.ruzenanekudova.cz
Koučink s Krisztínou byl pro mě velice přínosný. Krisztína umí svým přístupem druhého laskavě a zároveň konkrétně vést. Pomohla mi na můj zacyklený partnerský vztah nahlédnout láskyplněji a tím zlepšit komunikaci k partnerovi, sobě i k našemu synovi. Ukázala mi cesty, techniky a nástroje, které jsem nedokázala sama vidět. Koučink doporučuji všem, kteří jsou nešťastní či nespokojení ve vztahu a neví, jak dál. Krisztíno, moc Ti děkuji, pomohla jsi mi!
Petra
Koučink s Krisztý byl naprosto jedinečný, těšila jsem se na každé nové setkání, byla jsem trochu oříšek, díky mým špatným zkušenostem mi vyhovovalo být sama, ale a každým setkáním jsem dostávala více sebevědomí a chutě do života, uvědomila jsem si co mohu nabídnout a že i přes nedostatek volného času když potkám někoho výjimečného tak se ráda o svůj čas podělím a zažiji něco výjimečného. Jsem teprve na začátku ale jsem otevřená tomu co přijde a do ničeho se nenutím. Dekuju moc za skvělé popostrčení do nového života.
LindaÚčetní
S Kristýnkou to bylo moc příjemné a milé. Už jen to, že jsem si s ní o svém tématu popovídala, mi moc pomohlo. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které mi do této chvíle, než jsem to řekla nahlas, nedocházely. Měla jsem tam jeden velký aha moment, který je pro mě velmi klíčový a moc mi pomohl. Určitě Kristýnku doporučuji.🙂
PetraBloggerka 🙂 www. petra-kasalkova.cz

Jak to bude probíhat:

VSTUPNÍ ROZHOVOR

  • Klikněte na tlačítko "požádat o vstupní rozhovor" a budete přesměrováni na dotazník. Ten prosím vyplňte, ať se mohu na rozhovor náležitě připravit. Ozvu se vám co nejdříve a domluvíme termín a čas na krátký rozhovor na zoomu.
  • Zeptám se vás na vaši současnou situaci ve vztahu a čeho chcete dosáhnout.
  • Pokud budeme ladit, podrobně vám představím Koučovací provázení a na co se při spolupráci zaměříme, abyste dosáhli svého cíle. V opačném případě se v přátelském duchu rozloučíme.

KOUČOVACÍ PROVÁZENÍ

  • Pokud se do změny pustíme společně, domluvíme se na první konzultaci, kde stanovíme cíl vaší cesty a jaké kroky k němu povedou.
  • V rámci provázení nás čeká 12 online setkání a akční kroky v mezičase, které vám pomůžou využít teorii v praxi vašeho vztahu.

PILÍŘE KOUČOVACÍHO PROVÁZENÍ

  • Co přinášíte do vztahu - jaká máte limitující přesvědčení, vzorce, které vám neslouží, ale také v čem jste jedineční
  • Jak řešíte konfliktní situace - jaké máte typické hádky, jak spolu mluvíte, jak umíte najít řešení
  • Jak pečujete o váš vztah - čas ve dvou, o čem spolu mluvíte, jak vám to funguje v posteli

Kdo vede koučovací provázení?

Jmenuji se Krisztína Pavlíčková podporuji ženy, mámy malých dětí k láskyplným partnerským vztahům.

Při koučování využívám metodu francouzské vztahové koučky Florence Escaravage, u které jsem absolvovala výcvik pro vztahové kouče a získala certifikát. U Florence se také nadále rozvíjím v rámci supervize.

Mojí velkou školou je i můj vztah s manželem. Letos slavíme dvanáct let společného láskyplného života. Máme jednu společnou dceru a tři další děti, které mi velmi přirostly k srdci.