Jak vidím lásku

Všimli jste si, že v romantických komediích je láska neustále sršící, emočně velmi intenzivní a vášnivá?

Ale jak má vypadat v realitě všedních dní? Jak najít partnera se kterým chceme v životě růst? Jak žít šťastně v páru? Jak mít naplněný vztah a při tom zůstat sám sebou?

Pokud lásku zbavíme umělých třpytek a vsugerovaných představ, objevíme ji takovou, jaká je, krásnou, občas klidnou, jindy bouřlivou, ale rozhodně překvapivou.

Každý máme jiné potřeby a oblast lásky není výjimkou. Vztahový koučink vám, mimo jiné, pomůže sladit vaše představy s potřebami, abyste mohli žít ve vztahu, ve kterém se budete cítit dobře.

Moje studium

Díky vlastním životním zkušenostem, pozorování okolí, ale hlavně studiu v oblasti emoční a vztahové inteligence, kterou jsem absolvovala ve Francii u Florence Escaravage (zakladatelky Love Intelligence), jsem získala znalosti o logice lásky a zákonitostech fungování vztahů. Dnes tuto znalost předávám skrze vztahový koučink a tím pomáhám zlepšit váš milostný život.

Váš milostný život máte ve svých rukách

Každý je zodpovědný za svůj milostný život, je tedy na vás, abyste prosadili změny ve svém životě. Jsem tu pro to, abych vás vyslechla, předala vám logiku lásky a vztahů a pomohla vám dospět ve vztahové inteligenci a také abych vás podpořila na vaší cestě k dosažení vašeho cíle. Tyto znalosti jsou na celý život!

Metoda, kterou používám

Záměrem vztahového koučinku podle Florence Escaravage je doprovodit vás na cestě za vaším cílem, kterého ve svém milostném životě chcete dosáhnout. Můžete přijít v páru, ale pokud potřebu změny pociťuje jen jeden, je to také v pořádku.

Na této cestě je nejprve nutné identifikovat v jaké situaci se nacházíte, jaké máte vzorce chování, které opakujete, jaké jsou překážky a utkvělé představy, které vám brání ve vybudování naplněného vztahu.

Během sezení mě zajímá váš milostný příběh i vaše zázemí, které mi ukážou, kým jste doopravdy, jaké jsou vaše přednosti a citlivá místa, jakou v sobě skrýváte jedinečnost. Kladu spoustu otázek, ale na oplátku se s vámi podělím právě o již zminěné znalosti v oblasti logiky lásky a vztahů.

Plán, který vypracujeme na začátku koučování, vás povede k cíli v rozmezí několika měsíců. Podmínkou je, že znalosti v oblasti logiky lásky, které během sezení získáte, budete ve svém životě aplikovat. Základní zásady využijete pro svůj vztah jako dobré rady.

Láska může být občas pěkně zapeklitá, Jsem však přesvědčená, že kdokoliv po tom touží, může žít naplněný život v páru.

Kde mě najdete?

Pro více informací mě můžete kontaktovat na info@krisztinapavlickova.com nebo přes facebook

Co o koučinku říkají klienti?

Koučink s Krisztý byl naprosto jedinečný, těšila jsem se na každé nové setkání, byla jsem trochu oříšek, díky mým špatným zkušenostem mi vyhovovalo být sama, ale a každým setkáním jsem dostávala více sebevědomí a chutě do života, uvědomila jsem si co mohu nabídnout a že i přes nedostatek volného času když potkám někoho výjimečného tak se ráda o svůj čas podělím a zažiji něco výjimečného. Jsem teprve na začátku ale jsem otevřená tomu co přijde a do ničeho se nenutím. Dekuju moc za skvělé popostrčení do nového života.
Lindaúčetní
S Kristýnkou to bylo moc příjemné a milé. Už jen to, že jsem si s ní o svém tématu popovídala, mi moc pomohlo. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které mi do této chvíle, než jsem to řekla nahlas, nedocházely. Měla jsem tam jeden velký aha moment, který je pro mě velmi klíčový a moc mi pomohl. Určitě Kristýnku doporučuji.🙂
PetraBloggerka 🙂 www. petra-kasalkova.cz