Jste nešťastní nebo nespokojení ve vztahu?

Jsou chvíle, kdy je být ve vztahu náročné. Kdysi jsem si myslela, že ve správném vztahu stále panuje harmonie a shoda a konflikt je synonymem rozchodu. Dnes vím, že ve vztahu občas jdeme těsně vedle sebe, jindy se vzdálíme a pak navrátíme k sobě nebo se rozejdeme nadobro. Můžu vám ukázat jak zvládat nástrahy společné cesty a jít po ní s láskou a porozuměním.

V rámci koučinku vám pomůžu, pokud chcete...

 • ...se znovu sblížit
 • ...zlepšit intimitu
 • ...překonat vaši odlišnost
 • ... se zbavit hádek
 • ...být znovu milenci nejen rodiči
 • ...najít na sebe čas

Jednotlivé koučinkové setkání

 • 1 x 60 min. setkání online

Jak vám díky vztahovému koučinku pomůžu?

Letos s manželem slavíme deset let šťastného společného života a máme v plánu v něm pokračovat.

Před pár lety jsme ale měli těžké období, po narození naší dcery. Tehdy jsem se bála našich odlišností, byla jsem neschopná mluvit o svých potřebách a často jsem situace řešila spíše v mé hlavě než přímo s manželem. V té době jsem žila ve velkém strachu, že se od sebe vzdálíme a že manžela nakonec ztratím.

Díky vlastním životním zkušenostem, pozorování okolí, ale hlavně studiu v oblasti emoční a vztahové inteligence, kterou jsem absolvovala ve Francii u Florence Escaravage (zakladatelky Love Intelligence), jsem dnes schopná v takové situaci pomoct.

Příchod dítěte je pro vztah náročným obdobím, vše se mění. Často se vztah dostává na vedlejší kolej a když už by pro něj byl konečně prostor, pouto mezi partnery je oslabené. Nastupují únikové strategie, strach z intimity, pochybnosti, zda má smysl dál pokračovat.

Během setkání odhalujeme a následně odstraňujeme překážky, které brání prožívat radost, naplnění a růst ve vztahu. Někdy jsou to nevyřčená očekávání, představy, které o ideálním vztahu máme, jindy nezahojená zranění, potřeba pochopení a uznání.

Změny ve svém vztahu můžete udělat jedině vy. Jsem tu, abych naslouchala, kladla otázky, ale také předávala praktické nástroje a sdílela znalosti v oblasti logiky lásky a vztahů a tím vás na té cestě podpořila. Prostřednictvím vztahového koučinku pomáhám párům s dětmi žít ve šťastných vztazích.

Co vám přináším?

 • ...řešení konkrétní situace ve vašem vztahu
 • ...odhalení a odbourání nefunkčních vzorců chování a utkvělých představ v souvislosti se vztahem
 • ...použití získaných znalostí v každodenním životě
 • ...dosažení stanoveného cíle v rozmezí několika měsíců

Jak vztahový koučink se mnou probíhá?

Záměrem vztahového koučinku podle Florence Escaravage je doprovodit vás na cestě za vaším cílem, kterého ve svém milostném životě chcete dosáhnout. Můžete přijít v páru, ale pokud potřebu změny pociťuje jen jeden, je to také v pořádku.

Na této cestě je nejprve nutné identifikovat v jaké situaci se nacházíte, jaké máte vzorce chování, které opakujete, jaké jsou překážky a utkvělé představy, které vám brání ve vybudování naplněného vztahu.

Během sezení mě zajímá váš milostný příběh i vaše zázemí, které mi ukážou, kým jste doopravdy, jaké jsou vaše přednosti a citlivá místa, jakou v sobě skrýváte jedinečnost. Kladu spoustu otázek, ale na oplátku se s vámi podělím právě o již zminěné znalosti v oblasti logiky lásky a vztahů.

Plán, který vypracujeme na začátku koučování, vás povede k cíli v rozmezí několika měsíců. Podmínkou je, že znalosti v oblasti logiky lásky, které během sezení získáte, budete ve svém životě aplikovat. Základní zásady využijete pro svůj vztah jako dobré rady.

Láska může být občas pěkně zapeklitá, jsem však přesvědčená, že kdokoliv po tom touží, může žít naplněný život v páru.  Díky koučinku můžete cestu zkrátit a ušetřit spoustu bolestných zkušeností. Přijďte zlepšit komunikaci, intimitu a upevnit pouto mezi vámi, těším se na vás na koučinku.

Jednotlivé koučinkové setkání

 • 1 x 60 min. setkání online

1500 Kč

Reference

Vybrala jsem si Kristy jako koučku z důvodu osobní sympatie, oslovil mě její příběh. Kristy je velmi lidská a příjemná, nesoudí, nehodnotí cítím se u ní opečovaná bezpodmínečnou láskou jako od mámy a v bezpečí. Čekala jsem klasické rady a tipy, které jsou obecné, protože jsem si toho prošla opravdu hodně, ale její moudrost mě překvapila. Vnímala jsem pochopení, a její vhledy byly na místě a opravdu vedly k zamyšlení a obratu. Změnila jsem na určité věci pohled a tím se situace pro mě v mnohém doma proměnila. Moc doporučuji jeji služby, protože pro mě je její autenticita a otevřenost to, proč jsem si ji vybrala. ❤️
Ruzena Janska The Buddhist Meditation Teacher, www.ruzenanekudova.cz
Koučink s Krisztínou byl pro mě velice přínosný. Krisztína umí svým přístupem druhého laskavě a zároveň konkrétně vést. Pomohla mi na můj zacyklený partnerský vztah nahlédnout láskyplněji a tím zlepšit komunikaci k partnerovi, sobě i k našemu synovi. Ukázala mi cesty, techniky a nástroje, které jsem nedokázala sama vidět. Koučink doporučuji všem, kteří jsou nešťastní či nespokojení ve vztahu a neví, jak dál. Krisztíno, moc Ti děkuji, pomohla jsi mi!
Petra
S Kristýnkou to bylo moc příjemné a milé. Už jen to, že jsem si s ní o svém tématu popovídala, mi moc pomohlo. Uvědomila jsem si spoustu věcí, které mi do této chvíle, než jsem to řekla nahlas, nedocházely. Měla jsem tam jeden velký aha moment, který je pro mě velmi klíčový a moc mi pomohl. Určitě Kristýnku doporučuji.🙂
PetraBloggerka 🙂 www. petra-kasalkova.cz
Koučink s Krisztý byl naprosto jedinečný, těšila jsem se na každé nové setkání, byla jsem trochu oříšek, díky mým špatným zkušenostem mi vyhovovalo být sama, ale a každým setkáním jsem dostávala více sebevědomí a chutě do života, uvědomila jsem si co mohu nabídnout a že i přes nedostatek volného času když potkám někoho výjimečného tak se ráda o svůj čas podělím a zažiji něco výjimečného. Jsem teprve na začátku ale jsem otevřená tomu co přijde a do ničeho se nenutím. Dekuju moc za skvělé popostrčení do nového života.
Lindaúčetní

Váháte?

 • ...přece mi může poradit kamarádka
  Kamarád/-ka rozhodně může poradit. Kouč přináší do situace nezávislý pohled, otázky, které vás nenapadnou nebo se je bojíte si položit a také praktické nástroje, které pomohou danou situaci řešit.
 • ...to se srovná samo
  Je to možné, že se třeba změní okolnosti a situace se opravdu srovná. Váš přístup se ale nezmění a zůstávají i zajeté vzorce chování. Během koučinku vám pomůžu se zbavit nefunkčních vzorců a nabídnu vám praktické nástroje k řešení problémů.
 • ...partner/-ka o koučink nestojí
  I když udělá změnu jen jeden v páru, může to pomoct v řešení problému. Na koučink tedy můžete přijít i sám/-a.
 • ...nebudu přece mluvit o svém soukromí
  Chápu, že je těžké se otevřít a nechat někomu úplně cizímu nahlédnout do vašeho soukromí. Během koučování vás povedu krok za krokem, bez souzení a hodnocení, a je zcela na vás kolik toho o sobě prozradíte.